• Українська
  • Русский
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Перемога яка дарує єврокубкову весну

Український футбольний клуб Шахтар вчора увечері зіграв матч Ліги Європи. Суперником був бельгійський клуб Гент. Суперник не дуже тяжкий, якого в першому матчі наша команда перемогла 5-0.

Матч в Бельгії виявився ще більш цікавішим та результативнішим. Гірники перемогли 5-3. Все почалося дуже швидко, коли навже на 1 хвилині матчу гравці донецької команди втратили пильність і пропустили перший м’яч.

Однак, це не вплинуло на настрій українського гранда, який відразу після цього перехопив ініціативу в свої ноги і до кінця тайму забив три голи у ворота Гента. Спочатку на 36 хвилині Марлос зробив рахунок 1-1 – реалізувавши пенальті. Далі на 41 хвилині Тайсон зробив рахунок 1-2 і вже на останніх секундах тайму захисник Степаненко після кутового замкнув передачу головою 1-3.

У другому таймі продовжилась феєрія. Команди на двох забили ще чотири голи, по два в кожні ворота. Спочатку представник Шахтаря Фред довів рахунок до 1-4, прекрасним дальнім ударом. На 83 хвилині, гравці Гента скористались розслабленим станом гірників, скоротивши рахунок до 2-4. А вже в самому кінці матчу на 87 та 89 хвилинах футболісти ще відправляли м’яч до сітки воріт один одного. Таким чином сформувався остаточний рахунок.
Треба зауважити, що донецька команда пропускає 3 м’ячі вперше з травня місяці цього року.

Які б проблеми не були із захистом, Шахтар Донецьк отримує четверту перемогу поспіль і за два тури до кінця групового раунду виходить до весняної частини змагань. Це безперечно успіх. Віримо, що надалі ми будемо отримувати насолоду від чудової гри та прекрасних результатів наших клубів в матчах як Ліги Чемпіонів так і Ліги Європи.