Черговий тур чемпіонату України з футболу

На вихідні відбувся черговий тур чемпіонату України з футболу сезону 2016/2017. За його результатами Шахтар зміцнив своє лідерство, Динамо вийшло на друге місце, Зоря опустилась на третє. Гірники обіграли «Олександрію» 2-1, кияни з таким само рахунком здолали Дніпро, а луганчани зіграли 0-0 з одеським Чорноморцем.

Тепер про ці матчі більш детальніше. Першим за хронологією відбувався матч в Одесі, Чорноморець – Зоря. Рахунок матчу за 90 хвилин нікому з команд не вдалося відкрити. Однак це не говорить, що гра була не цікава. Моментів було чимало, голкіпери грали вдало і відбивали небезпечні удари. Але все завершилось нічійним результатом, який не влаштував ні одну з команд.

Після цього, одночасно в Олександрії та Дніпрі почали матчі українські гранди – Шахтар та Динамо. Після тяжких матчів на тижні. Тренери команд вдалися до кадрових змін, щоб дати провідним гравцям дещо відпочити, а так, як попереду ще матчі команди України, то і морально набратись сил.

Донецька команда почала матч дещо жвавіше і перемогла без видимих проблем, забезпечивши собі результат в першій 45-хвилинці. М’ячі забивали бразильський нападник Дентіньо та аргентинець Ферейра. Після перерви гравці лідера пропустили один гол, який на кінцевий результат не вплинув. Рахунок 2-1.

Динамо грало з колишнім грандом українського футболу. На сьогодні команда має чимало проблем, як фінансових так і дисциплінарних. Але чемпіону України конкуренцію вони зіставили. Тим не менш рахунок відкрив динамівець Бєсєдін, що забив у другому матчі поспіль. В кінці першої половини, як в нещодавній грі з Бенфікою, Динамо отримало пенальті в свої ворота, реалізував його Руслан Ротань – 1-1. Другий тайм був спокійнішим, але в кінці кінців Сергій Сидорчук, дальнім ударом приніс перемогу гостям з Києва.

За рахунок таких результатів в чемпіонаті знов зароджується інтрига за другу сходинку.

1. Шахтар 38 очків
2. Динамо 30 очків
3. Зоря 30 очків

Це в свою чергу підштовхує нас на роздуми, що надалі чемпіонат буде ставати ще біль цікавішим та інтригуючим. А це те, за що вболівальники люблять футбол.