• Українська
  • Русский

Як Ярмоленко влучив у стійку в грі з Манчестер Юнайтед (відео)

Манчестер Юнайтед та Вест Гем зіграли два матчі за останні чотири дні. В рамках Прем’єр-ліги МЮ переміг 2:1, а ось в Кубку Ліги успіх святкували вже молотобійці. Андрій Ярмоленко зіграв в обох матчах і в обох поєдинках міг вплинути на результат. В неділю він виходив на заміну в другому таймі і під кінець гри заробив пенальті, який не реалізував Нобл.

В середу Ярмоленко вийшов в основі і відіграв весь матч. Був помітним в атаці і ледь сам не відзначився на 88-й хвилин. Відгукнувшись на пас з глибини поля, Андрій прокинув м’яч повз голкіпера і пробив фактично по порожніх воротах, але влучив у стійку.

Загалом у цьому матчі Ярмоленко тричі бив по воротах, що є найвищим показником у складі Вест Гему. Одна біда – він жодного разу не влучив у ціль.