Українець Безус віддав ефектний переможний асист у матчі Ліги конференцій: відео

Це ювілейна результативна дія українця в “Генті”.

Український футболіст Роман Безус вийшов у стартовому складі “Гента” на виїзний матч Ліги конференцій проти естонської “Флори”. Півзахисник відіграв 63 хвилини на полі, за які встиг віддати одну результативну передачу.

На старті другого тайму Роман ефектно з розвороту віддав передачу, що вивела його партнера віч-на-віч з воротарем. На українця вкинули м’яч з аута, він грудьми обробив його собі під робочу ногу, розвернувся і в один дотик закинув м’яча за спини усім захисникам. Дарко Лемаїчу, нападнику “Гента”, залишалося лише забити – 1:0.

Відео асисту Безуса в матчі за “Гент” (в огляді з 01:33)

Це була не єдина активна дія Романа у матчі, але єдина загалом результативна. Матч завершився саме з рахунком 1:0 – “Гент” здобув важливі три очки на виїзді.