Соболь допоміг “Брюгге” перемогти у матчі чемпіонату Бельгії (відео)

Дві результативні дії за гру проти “Кортрейка”.

Захисник збірної України Едуард Соболь відзначився видовищним голом у матчі свого клубу “Брюгге” проти “Кортрейка” в чемпіонаті Бельгії.

Українець вийшов на поле у стартовому складі “Брюгге”. А його гол припав на середину першого тайму.

Перед голом Соболя “Кортрейк” встиг вийти уперед. Після скасованого м’яча на 14-й хвилині господарі поля відкрили рахунок з другої спроби – відзначився нападник Зіньо Гано.

Завдяки українцеві перевага “Кортрейка” у рахунку складала лише 3 хвилини. Захисники господарів упоралися із подачею у штрафний майданчик, вибивши м’яча головою. Однак на підбиранні першим був саме Соболь, який, дочекавшись відскоку м’яча, точно і потужно пробив зльоту у кут.

“Я завжди перебуваю у цій позиції, на відстані 16 метрів від воріт. Чекав тут на випадок втрати м’яча. Це трапилося, і я забив, дуже радий цьому. Найбільш важливо – те, що цей гол допоміг команді здобути три очки”, – зазначив українець після матчу.

Гол Соболя у матчі не став єдиною результативною дією у його виконанні. “Брюгге” на 77-й хвилині поєдинку вирвав перемогу у “Кортрейка” завдяки одинадцятиметровому удару, який заробив саме захисник збірної України.

Перебуваючи у штрафному майданчику “Кортрейка”, Соболь відчув контакт у спину від захисника Тімоті Дерейка, після чого впав на газон. Арбітр поставив пенальті, який реалізував капітан команди Ганс Ванакен.

Щодо епізоду з пенальті, українець після гри відзначив, що “відчув руки суперника на спині” і опинився на газоні саме через поштовх гравця Кортрейка.

Загалом Соболь провів на полі всі 90 хвилин. Окрім нього, у матчі взяв участь ще один гравець збірної України – півзахисник “Кортрейка” Євген Макаренко вийшов на заміну на 66-й хвилині.

Востаннє Соболь забивав за “Брюгге” 7 березня. Українець став автором одного із голів у матчі проти “Зюльте-Варегем” (3:0) у чемпіонаті. Загалом на його рахунку два голи за “Брюгге” за два сезони виступів у команді.