• Українська
  • Русский

Руслан Маліновський провів ювілейний 100-й матч за італійську “Аталанту”

“Бергамаски” виграли матч, але сам українець результативними діями не відзначився.

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський провів ювілейний матч у складі італійської “Аталанти”. У поєдинку чемпіонату проти “Сампдорії” українець відіграв 100-й поєдинок за “бергамасків”. До цього показника він дійшов до трохи більше ніж два роки в італійському клубі.

“Аталанта” проводила посеред тижня матч десятого туру чемпіонату Італії. Він став десятим і для українського півзахисника – Маліновський взяв участь в усіх поєдинках “бергамасків”, які команда провела у чемпіонаті Італії.

Маліновський не відзначився результативною дією за “Аталанту” у грі проти “Сампдорії”. Однак цей матч усе одно став для нього знаковим, а “бергамаски” здобули перемогу 3:1.

Чим запам’ятався Маліновський у ювілейному 100-му матчі?

• 6 хвилина: відгукнувся на навіс з правого флангу і пробив головою по воротам – поруч зі штангою.
  • 37 хвилина: заробив фол на собі і жовту картку супернику.
  • 52 хвилина: отримав можливість для удару, але не втримався на ногах – м’яч пролетів вище воріт.
  • 67 хвилина: Маліновський пройшов уперед, і завдав удару по воротам – м’яч влучив у захисника, що підкатився під удар.
  • 72 хвилина: Маліновський обійшов суперника і робив замах для удару, але віддав пас, який було перехоплено.
  • 79 хвилина: українець покинув межі поля, заміна на Алєксєя Міранчука.

Хоча Маліновський відіграв 100 матчів за “Аталанту”, в основному складі команди він виходив у половині випадків. Ще у 50 поєдинках українець підсилював “Аталанту” по ходу поєдинку.

100 матчів Руслана Маліновського за “Аталанту”

• 80 поєдинків (42 в основі) – чемпіонат Італії
  • 16 (4 в основі) – Ліга чемпіонів
  • 4 (4 в основі) – Кубок Італії

У 100 матчах за “Аталанту” Маліновський забив 19 м’ячів, а також віддав 18 результативних передач.

Загалом у клубній кар’єрі 28-річний Руслан зіграв 311 матчів: 135 – за “Генк”, 100 – за “Аталанту”, 59 – за “Зорю” та 17 – за “Севастополь”.