«Арсенал» показує найгірший старт в АПЛ за 40 років

29 листопада «Арсенал» на своєму полі програв «Вулверхемптону» з рахунком 1: 2 в 10-му турі АПЛ. Таким чином, «гармаші» набрали всього 13 очок в 10 матчах.

Всі голи в цій грі були забиті в першому таймі. Гості вийшли вперед на 27-й хвилині завдяки точному удару Нету. Але через три хвилини Габріель з передачі Вілілана рахунок зрівняв. Однак ще до перерви півзахисник «Вулверхемптона» Поденсе реалізував свій момент і приніс своїй команді перемогу.

Для лондонського клубу це найгірший результат у вищому дивізіоні з сезону 1981 / 82. Тоді у нього було 12 балів, повідомляє портал Metaratings.

Нагадаємо, рік тому з «Арсеналу» був звільнений тренер Унаї Емері. При ньому до цієї дати клуб набрав 18 очок в 13 іграх і займав 8-е місце. Зараз же «каноніри» йдуть на 14-му місці в АПЛ.

У наступному турі чемпіонату Англії «Арсеналу» доведеться провести матч з «Тоттенхем Хотспур». Гра відбудеться 6 грудня, початок – о 22:15 за київським часом.