ЧЄ-2020 з біатлону. Україна виграла золото в змішаній естафеті

У четвер, 27 лютого, в білоруських Раубічах в рамках чемпіонату Європи з біатлону відбулася класична змішана естафета.

Збірна України, яку представляли Валя Семеренко, Юлія Джима, Артем Прима та Дмитро Підручний, виграла золоті медалі.

Всю гонку наша команда боролася за перемогу зі збірною Білорусі, і боротьба ця тривала аж до заключної стрільби. На останньому рубежі Підручний відстрілявся без промахів, в той час як білорус Сергій Бочарніков настріляв коло штрафу.

Для Підручного останні два кілометри дистанції стали колом пошани. Дмитро фінішував першим з прапором України. Білорусь же і зовсім залишилася без медалі.

На останньому колі срібло і бронзу ділили Росія і Норвегія, у Бочарнікова на фінішний спурт просто не залишилося сил. В результаті віце-чемпіонами Європи стали росіяни, а норвежці стали бронзовими призерами.

Для України це четверта медаль в чотирьох гонках чемпіонату Європи-2020. Раніше Підручний та Підгрушна завоювали відповідно бронзу і срібло в супермікстах, а Анастасія Меркушина та Руслан Ткаленко здобули бронзу в сингл-міксті.

6.  Естонія (3+10)  +2:40,1

Чемпіонат Європи продовжиться 29 лютого спринтерськими гонками у чоловіків і жінок.