• Українська
  • Русский

Українська збірна здобула ще два “золота” на юнацькій Олімпіаді

Українська шпажистка Катерина Чорній завоювала другу золоту медаль на юнацьких Олімпійських іграх-2018, а Іван Тищенко першим прийшов на фініш фінального заїзду серед чоловічих одиночок в академічному веслуванні.

Про це повідомляє Національний Олімпійський комітет України.

“До “золота” в особистому заліку українська шпажистка щойно додала нагороду найвищого гатунку у змішаній командній першості. Саме Чорній завершувала фінальний поєдинок, у якому “Європа 1” перемогла “Азію-Океанію 1″ з рахунком 28:25”,  – йдеться у повідомленні.

“Вважаю, що виступати в команді вдвічі відповідальніше, але це дуже цікавий формат. Сьогодні я розуміла, що фехтую не лише за себе, а й за всю команду. Тож, це не лише моя медаль, це наша спільна перемога!”, – сказала спортсменка після змагань.

Як повідомлялось, 9 жовтня Чорній здобула переше “золото” і стала чемпіонкою юнацької Олімпіади в індивідуальному турнірі шпажисток.

Друге “золото” українській збірній приніс 18-річний Іван Тищенко з Черкас, який першим прийшов на фініш фінального заїзду серед чоловічих одиночок в академічному веслуванні .

Першу нагороду українській збірній на юнацькій Олімпіаді в Буенос-Айресі приніс дзюдоїст Олег Вередиба – у ваговій категорії до 55 кг він завоював “бронзу”.