• Українська
  • Русский

Хорватія перемогла в складному матчі та вийшла у півфінал: відеоогляд матчу

Визначився останній півфіналіст Кубка світу – 2018. Путівку в 1/2 вибороли Хорвати в серії пенальті.

“В останньому чвертьфіналі ЧС-2018 зустрілися збірні Росії та Хорватії. Переможець пари виходив на Англію, яка трохи раніше в цей день обіграла Швецію. Господарі чемпіонату відкрили рахунок по ісетченіі півгодини гри – точний удар з-за меж штрафного майданчика вдався Денису Черишеву. Але ще до перерви хорвати відігралися. М’яч головою в сітку переправив Андрій Крамаріч.

У другому таймі перевага Хорватії росло з кожною хвилиною. Під кінець години гри Іван Перішич міг виводити “клечатих” вперед, але він пробив у штангу з центру штрафного майданчика. Тим не менше, гра перейшла в додатковий час. На 100-й хвилині екс-гравець “Динамо” Київ головою переправив м’яч у ворота після подачі кутового. Але хорвати не втримали переможний рахунок. Маріо Фернандес після подачі зі штафного зрівняв рахунок. У серії пенальті з рахунком 4:3 перемогли хорвати”,- повідомляє footballua.tv.