Динамо знову програло у футбол

У вівторок відбувся черговий матч Динамо Київ в рамках футбольної Ліги Чемпіонів. На цей раз суперником, як і декілька тижнів тому стала португальська Бенфіка. Тренер української команди випустив склад, який на минулому тижні призвів до двох досить впевнених перемог.

В першому таймі гра була рівною, гострих атак вболівальники майже не бачили. Хоча за володінням м’ячем переважали португальці, воно й зрозуміло, Бенфіка грала вдома.

Перший небезпечний момент нашою командою створений був аж на 34 хвилині. Парагвайський легіонер Дерліс Гонсалес забарився з ударом. Через хвилину був створений ще один шанс, на цей раз після подачі кутового, капітан Динамо, хорват Д.Віда непогано вдарив головою, м’яч пролетів трішки вище воріт.

І ось на останній хвилині тайму, коли здавалось все завершиться нульовою нічиєю, наші захисники привезли пенальті в свої ворота. Нападник господарів Сальвіо його реалізував, таким чином відкривши рахунок. Перший тайм завершився з рахунком 1-0 на користь господарів стадіону.

Другий тайм почався з атак української команди. За перші хвилини було зароблено декілька кутових. Однак зиску вони не принесли. Після цього гравці господарів почали перехоплювати ініціативу. На 53 хвилині киянам посміхнулась вдача, коли після дальнього удару гравця португальської команди, Гонсало Гедеша «снаряд» влучив в поперечку воріт.

Що варто ще відмітити, на 60 хвилину, п’ять гравців команди з Києва отримали жовті картки. Такі обставини змушували цих футболістів грати обережніше, щоб не награти на вилучення.

Коли здавалось Бенфіка побігла в атаку, динамівці впіймали суперника на контратаці. Голкіперу господарів нічого не залишалось, як збити нашого гравця. Це призвело до другого пенальті в матчі, тепер що правда у ворота нашого суперника. Але нажаль наший нападник Мораєс, цей прекрасний шанс зіпсував, не реалізувавши його.

Після загубленої перспективної можливості і до самого кінця активність суперників знизилась. Моментів майже не виникало. Час від часу були певні намагання, які результату не принесли. Рахунок 1-0 зберігся до фінального свистка.

Таким чином вже зараз можна сказати, виступи Динамо в єврокубках нинішнього сезону завершуються. Після 4 туру турнірна таблиця має наступний вигляд:
Наполі 7 очок
Бенфіка 7 очок
Бешикташ 6 очок
Динамо 1 очко

Не варто забувати, що ще є два матчі, які будуть зіграні в Неаполі проти Наполі та в Києві проти турецького Бешикташу. Можна назвати ці ігри за «честь емблеми клубу». Прикро, що після минулорічного певного успіху, в цьому ми отримали розчарування. Але це футбол, тут є перемоги і поразки. Наступного сезону повинно пощастити більше.