• Українська
  • Русский

Коноплянка забиває за «Шальке»

У середу були зіграні матчі Кубку Німеччини з футболу. Увага українських вболівальників була прикована до матчу Нюрнберг – Шальке. В складі команди з Гільзенкірхена виступає наший футболіст, Євген Коноплянка. Гра виявилась цікавою та результативною. Рахунок 3-2 на користь команди нашого гравця.

Сам Євген з’явився у стартовому складі та провів напевне кращий матч в цьому сезоні, забивши два м’ячі у ворота суперника. Перший гол стався вже на 20 хвилині, коли українець замкнув передачу свого партнера. Друге взяття воріт відбулось перед самою перервою.
Таким чином в складі німецької команди колишній футболіст «Дніпра» забиває вже третій м’яч. На минулому тижні, в грі Ліги Європи Коноплянка забив переможний гол в Краснодарі.

По завершені матчу в Росії наший гравець отримав прізвисько «коно-гармата», а після вчорашньої своєї вистави, його вже називали «кінг-коно». Стає помітним, що німецькі футбольні оглядачі почали висловлювати масу компліментів українцю. Така гра повинна стати тим поштовхом, який допоможе йому вийти на новий, досі небачений рівень.

Можливим стимулом для цього може стати те, що по завершенню вчорашнього кубкового матчу, лідер української збірної отримав звання кращого гравця матчу, а це вже багато про що говорить.
Для того, щоб добре представляти себе в національній збірні команді, кожен футболіст повинен достойно грати в клубі, який він представляє. Сподіваємось, що після такого результативного тижня, Коноплянка в чудовій формі підійде до матчів в складі збірної України, яку вже на початку листопада місяця чекає новий матч у відборі на чемпіонату світу 2018 зі збірною Фінляндії.